O mně

Jak to mám uvnitř. 

Nabízím vám u sebe ubytování na velkorysých 180 metrech čtverečných, kde ve 4 místnostech nalezne dostatek pohodlí 10 osob. Samozřejmě máme možnost i přistýlek pro další 2 kamarády.  I když... už tady byla i pohodová zimní jízda 6 tatínků a 9 raubířků. 

Plně zařízená kuchyň v obrovském obývacím pokoji (50 m čtverečných) vás nebude oddělovat nejen od spousty společenských her, které máme pro vás připravené, ale budete moci sledovat i plápolající oheň v krbu.

Dostatečný počet toalet a umyvadel, sprcha, fragmenty z mé historie, opravdu hodně moc oken na zahradu, dostatek dřeva v zimě a hřejivé horské sluneční světlo v létě zajistí, abyste se uvnitř cítili opravdu jako doma.

Bohužel jsem i já byla vybavena televizí místo toho, abyste sledovali krásně viditelné miliardy hvězd s nekonečnou mléčnou dráhu nad hlavou. Ke svým přátelům se připojíte přes wi-fi, kterou mám v hlavní místnosti. Do ostatních místností vám ji ale ne vždy pustí moje staleté silné zdi. Není zač.

Více informací: Fotogalerie

A co vlastně venku?

Nejvíce se všichni ke mně těší na zahradu. Jsem obklopena obrovskou zelenou udržovanou zahradou, 2.500 metrů čtverečných, která se nachází na náhorní plošině nad Hanušovicemi. Takové výhledy z okna kuchyně jako mám já, nemá snad žádná chalupa v okolí. Pole, údolí, hřebeny hor, lesy, i vrcholky Šeráku, Vozky, Keprníku, přečerpávací nádrž Dlouhé Stráně, špička vysílače na Pradědu, toto vše můžete vidět například z pohodlí houpacích sítí, které jsou na zahradě, nebo i z obrovské trampolíny (4,7 metru), ze které vaše děti ani neslezou.

Tím, že se nacházím v 600 metrech nad mořem, tak většinou v zimě je všude kolem sníh a můžete vyrazit z chalupy rovnou na běžky. Autem do 20-ti minut dojedete na nejlepší sjezdovky v Jeseníkách. V létě zase moje rodina vyjíždí na objevné cyklovýlety nebo vybíhá na své běžecké tréninky. Pro méně aktivní mám kolem dokola krásné procházky s neskutečnými výhledy.

Možností pro odpočinek méně i více aktivní je kolem mě nespočet, určitě si vyberete. 

Více informací: Tipy na výletyA co vlastně také jsem?

#FamilyFriendly #ChildrenFriendly #DogFriendly #RunnersFriendly #BikeFriendly #FunFriendly #ITNerds